Сільський голова

Герасименко Олександр Валентинович

Народився 26 червня 1957 року у м.Волжський Волгоградської області. В Україні проживаю з січня 1968 року.

Після закінчення 9 класу Лисичанської середньої школи № 27 навчався у Київському суворовському військовому училищі, Пушкінському вищому командному училищі радіоелектроніки військ ППО і на фізичному факультеті Харківського державного університету ім. Горького. Після закінчення університету працював учителем фізики, військовим керівником, директором у школах міст Харкова і Лисичанська.

У 1989 році разом із дружиною і дітьми переїхав на постійне місце проживання у село Драбівці Золотоніського району Черкаської області, де працював заступником директора, директором і учителем Драбівецької школи.

З 2006 року працюю Драбівецьким сільським головою.

• Моя дружина - Герасименко Ольга Іванівна, 06.06.1956 року народження, уродженка с. Рахни Польові Вінницької обл. працює вчителем у Драбівецькому НВК.
  • Мій син – Герасименко Дмитро Олександрович, 12.10.1980 року народження офіцер Збройних сил України.
  • Моя дочка – Герасименко Анастасія Олександрівна, 05.10.1985 року народження.

Я і члени моєї сім’ї до кримінальної відповідальності не притягалися. Під судом і слідством не перебували.